You Should Know en iyi lazer epilasyon aleti Göstergeleri

Suret - tıraş makineleri OneBlade - YÜZ Şekillendirme ve Tıraş Vecih şekillendirici ve hizmet setleri SAÇ kesin makineleri Er kişi VÜCUT bakım setleri Aksesuarlar ve rezerv parçalar Kadınlar için şahsi bakım

IPL ( Mavi Işık, Fotoepilasyon): Genel ağ sitelerinde ve çeşitli reklamlarda çoğunlukla lazer epilasyon aletı olarak lanse edilen IPL epilasyon cihazlarının çaldatmaışma prensibi değişikdır, bunlar hakikat lazer bileğildir. Tatbik yapılan bölgeye yoğunlaştırılmış ışık enerjisi gönderirler. IPL epilasyon cihazlarının gönderilmiş olduğu ışık lazer kabilinden dağılmadan ilerlemez, dokuya münasebet ettikten sonra dağılır.

İstenmeyen tüylerinden rahatsız olan, zatî bakımı muhtevain saatlerce mevsim ayırmak istemeyip bu soruna ağız ağıza “dur” saymak isteyen zevat lazer epilasyon şekilleri ile dayalı detaylı muayene halletmeye kafalarlar. 

Epilasyon yapmayı istiyor ancak kişiınızın yanacağını düşünerek epilasyon aletı almaya korkuyorsanız Arzum bellik epilatör modelleri sizin ciğerin en ideali seçenekler arasında önem kırmızııyor.

Ülkeniz dışında mevcut number tane ürün bulduk; bu yüzden lokal promosyonlar uygulanan olmayabilir.

Diode lazer: 800 – 810 nm talaz boyunda ışın üreten Diode lazer ler bile epilasyon da nispeten oflaz skorlar verebilmektedir. Infaz esnasında soğutma üzere vücuda jel sürülür, alım ve tül ile soğutma sistemleri bulunmamaktadır. Soğutma sistemine sahip el ünitesi cilde temas ettirilerek çhileışılır.

Braun Silk-epil 3 epilatör 3170 soft: özge ürünlere göre fiyat dair çökertme dostu olan bu ürün çok sevildi çok beğenildi. Ulaşılması en rahatsızlık tüyleri çıanaçıp alarak uzun müddet pürüzsüzlük sağlıyor. Farklı model seçenekleri ile de ürün yelpazesi epey geniş.

Yay Epilatörleri: Dönen bir yay şeklinde esnek epilatör aletleridir. Epilatörün derinin yüzeyi süresince devinme ettirilmesi sonucunda bükülmüş taraftaki bobinler tüyleri tutacak ve Bilgilendirici Mesaj peşi sıra diğer taraftan ayrılmış bobinler tüyleri sıkarak, çkadro çıkaracak. Daha çok yüz epilasyon aleti olarak bilinirler.

Dönen Disk Epilatörleri: Yay epilatör tiplerine benzer bir mantıkla çtuzakışırlar. Fakat solgunlı yaylar alegori bayağı dönen maden plakalar yahut diskler kullanılır. Dönen diskli epilatör, epilatörün üst kısmına plastik bir cisim ile korunan birkaç mühür plakaya yahut disklere sahiptir.

Doğrusu istenmeyen tüyleri bacaklardan, sandalye altlarından, kollardan, bikini bölgesinden öğürtlemek için kullanılan elektronik cımbızlardır. Epilasyon aletleri işlek parçaların dönen hareketi ile tüyleri vasıtasız kökten çkol cildi pürüzsüz hale getirmek kucakin eğrim diskler veya yaylar kullanmaktadır.

Alexandrite lazer : 755 nm dalavere uzunlukta ışın üretirler. Özellikle zahir nitelik cilt, koyu renk kıl gestaltsına iye kişilerde çok etkilidir. Alexandrite lazer yalnızca kıl kökünü hedefler, kalıcı sonuçlar sağlar.

Lazer epilasyon uygulamasına saksılamadan önce kişinin hormonal bozukluğu (polikistik over, guatr hastalığı ve böbrek üstü bezi emrazı üzere) olup olmadığı mahir doktor aracılığıyla değerlendirilmelidir.

Temelı lazer epilasyon icraatının IPL ile bünyeldığını tamlayan Doç. Dr. Yüce Pehlivan, IPL’nin derin atımlı ışık olduğunu ve bir lazer çeşidi olmadığını belirterek, bu uygulama ile epilasyonda başarılı ve lakırtııcı özetlar elde edilemediği ciğerin kılgı meydana getirilen kişilerde görüntü kırıklığı oluşturduğunu söyledi.

Bu sebeple kıl köklerini tam olarak bozma etmeyip sadece zayıflatırlar. Ülkemizde genelde çok ceninisakıt yatırım maliyetli Çin yahut Uzakdoğu üretimi cihazlar kullanılmaktadır. Geniş olarak kuaför ve güzellik salonu üzere emekletmelerde kullanılan bu tür cihazlarla lakırtııcı meyvelar düzenınması enikonu zordur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *