izmir işkur meslek edindirme kursları Seçenekler

Türkiye'de milyonlarca iş arayan vatandaşı iş sahibi fail ve yeni çıkışlı jönlere istihdam sağlamlamaya devam eden İŞKUR, aktüel iş ilanlarını yayınladı. İŞKUR'un yayınladığı ilanlara nazaran, 542 büro memuru personel aldatmaınacağı duyuruldu.

Cesimsite Belediyesi’nin, İŞKUR ve Çınarlı Mesleki ve Fen Rum Lisesi anlayışbirliğiyle açtığı ücretsiz kurslara temelvurular esasladı. Mirvurular arasından 2 Orak ayı’da binalacak mülakat sonrası seçilen kursiyerler, meslek sahibi çıkmak bâtınin ilk adımı atacak. Kurslarda sükselı olan katılımcılar şehadetname almaya kazı kazanacak.

Eğitmenleri Yonca Dalgıç, Arzu Çetmen, Latif Arslan ve Berçem Kükremek önderliğinde kısaltarak süre süresince yüce tekâmül gösteren kursiyerler, birbirinden ilginç tasarımlı pasta, kurabiye ve hamur işlemlerine imza atıyor. Hafta sinei her sıra devam eden eğitimlerde klasik Türk mutfağı lezzetlerinin semtı teselsül şeker hamurundan yapmış oldukları çizgi film karakterli pasta ve kurabiyelerle inç ısırtan kursiyerler, 4 ay süren eğitimin böylece pastacılığın püf noktalarını öğrendikleri gibi sertifika almaya da pay kulaklııyor.

Muta politikasındaki fakatçlarla sınırlı ve mevzuata yaraşır şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar bağırsakin muta politikamızı inceleyebilirsiniz.

Her şeyin bir hayalle kafaladığını ve elinde iki şerha kağıtla yola çıktığını kail Aslan, vahit maksadının sektörde nitelikli eleman bulamayan iş yerlerine yardımcı tutulmak ve çalışmasizleri mesleğe kazandırmak bulunduğunu söyleyiş etti. Hedeflerinin yılda bin meselesizi mesleğe kazandırmak olduğunu kaydeden Kükremek, şöyle bahisştu: “İŞKUR, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığımız, Ulusal Eğitim bilimi Bakanlığımız, Kültür Bakanlığımız, bindiçi oldular.

İşkur öncelik olarak öğrencilerini istedikleri meslekler doğrultusunda meslek eğitimi veriyor. Verilen bu eğitimler dahilinde başarılı olan öğrencilere iş olanakı sağlamlıyor ve bir firmaya eğitimini hileıdığı meslek dalında yerleştiriyor.

4 binin üzerinde iş yeri olduğunu söyleyen Kükremek, tüm hizmetyerlerinin nitelikli elemana ihtiyacı olduğunu belirterek son 15-20 yıldır hiç eleman yetişmediğini söyleyiş etti. Önceki yıllarda cambaz-çırak ilişkisinin hakim olduğunu kaydeden Aslan, “Eskiden nene-babalar çocuklarını gdolayıp ‘Hitit senin kemiği benim’ derdi.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), genç maslahatsizliği ile uğraş kapsamında 'İşe İlk Kadem Projesi'ni; çkızılışmak isteyen anneleri iş gücüne kazanmıştırracak 'İş'te Mader Projesi'ni; gençlerin geleceğin meslekleri olarak tanıdık siber güvenlik, kodlama, bulut teknolojisi üzere mesleklerde teamülbaşı eğitimi almaları bağırsakin de 'Geleceğin Meslekleri Projesi'ni uygulamaya koydu.

Meslek Fabrikası üzere tarihi binada birbirinden yetenekli ve işlı hocalarla yan yana çaldatmaışma vesileı bulduğu için kendisinin çok şanslı bulunduğunu kail kursiyer Didem Aras, “Burada ikinci kocaoğlanmızı doldurduk. Şeker hamuru figürlerinden tutun da sütlü tatlılara derece sağlam çok beceriyi burada öğreniyoruz.

Toplamda 17 farklı kola müteveccih maruz eğitimlerde; yönetici asistanlığı dersini Sibel Aköz Abalı ve Mustafa Aygün, takı inşaatı dersini Besim Izzetinefis Alasya, baz elektronik beyin okuryazarlığı dersini Derya Bayır, grafikerlik dersini Evrim Mumcu, pastacı çıraklığı dersini Göz erimi Aygen ve Lütfiye Dek, tıbbi sekreterlik dersini Leyla Şanal, çocuk bakımı dersini Şahika Taşdelen, ön muhasebe dersini Çiğdem Biler, İngilizce dersini Koçali Konpak, Güllü Kıraslan ve Kaynak Baykal, bilgisayar destekli reklam tasar çizim, WEB tasarım ile grafik ve animasyon derslerini Havva Şahin, özel yetişek elemanı dersini Fazilet Karşı, 3-6 yaş çocuk etkinlikleri dersini Imge Erkan, elektronik beyin tasarrufı ve ofis kullanmaı derslerini Deniz Afet, okuryazarlık dersini ise Hüseyin Adışiddetli veriyor.

MEK, işgücü piyasasının ihtiyaç duyduğu tüm mesleklerde aksiyonsiz değerli ziyaretçilerimizin niteliklerini vüruttirerek istihdam edilebilirliklerini çoğaltmak amacıyla meydana getirilen Bu linkte meslek edindirme ve geliştirme kursları olarak İŞKUR tarafından kesiksiz yapılmaktadır.

Kurslara yiyecek yaptırmak muhtevain yeniden İşkur'un resmi internet sayfasından yapabilirsiniz. İnternet sitesine girdiğinizde duyurular kısmınden hangi meslek kursunun açılıp açılmadığını muayene edebilirsiniz.

Toplamda 17 farklı kola müteveccih verilen eğitimlerde; menajer asistanlığı dersini Sibel Akçay Abalı ve Mustafa Aygün, takı yapımı dersini Besim Onur Alasya, baş bilgisayar okuryazarlığı dersini Derya Kenar, grafikerlik dersini Evrim Mumcu, pastacı çıraklığı dersini çevre Aygen ve Lütfiye Ciddi, tıbbi sekreterlik dersini Leyla Şanal, çocuk hizmetı dersini Şahika Taşdelen, ön muhasebe dersini Çiğdem Biler, İngilizce dersini Koçali Konpak, Güllü Kıraslan ve Kaynak Baykal, elektronik beyin destekli reklam tasarım, WEB tasar çizim ile grafik ve canlandırma derslerini Havva Şahin, özel eğitim bilimi elemanı dersini Fazilet Karşı, 3-6 evetş çocuk etkinlikleri dersini Hayal Erkan, bilgisayar tasarrufı ve daire yararlanmaı derslerini Deniz Bayır, okuryazarlık dersini ise Hüseyin Adıhayırlı veriyor.

özürlü bireyimizin evden çıkamama durumu lafız konusu ise eve öğretmen gönderme olanakımız bulunmakta. Sakat bireylerimiz bâtınin açtığımız kursların başında bilgisayar, kuaförlük ve lokantalık kursu mevcut. Mebdevuruda bulunulduğu takdirde her türlü kursu harisabiliriz."

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *