Hakkında internet hızını öğrenme

Millenicom Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş. (“Millenicom”) olarak elde etmiş olduğumuz ferdî verilerinizin; şahsi Verilerin Korunması Kanun’u (“Yasa”) aracılığıyla celiça öngörülen haller, sizin yöreınızdan alenileştirilen haller evet da sözleşmenin ifası üzere gerektiği ölçübile davranışlenmesi ve aktarılması halleri haricinde; horda belirtilen hususlara ilgili olarak hizmetlenmesi ve aktarılması muhtevain zahir rızanızı dilek ediyoruz:

İşbu Mahremiyet Politikasını kabul etmiyorsanız, zatî verilerinizi Kent üzerinden paylaşmamayı veya iletmemeyi tercih ediniz.

Ölçümü başlattığınızda sunucumuzdan internet hızınıza sargılı olarak belirlenen büiki canlıkteki bir dosya indirilmektedir.

Zatî verileriniz, Kanun’da öngörülen zemin ilkelere şık olarak, fiziken ve elektronik ortamda, özge kanunlarda öngörülen sebeplerle ve hususiyetle abonelik sözleşmeleri çerçevesinde yetişmek üzere Millenicom tarafından maruz elektronik haberleşme hizmetlerinin en eksiksiz şekilde yürütülmesi, hizmetlerimizin konuleyişi ve vüruttirilmesi çerçevesinde bayiler, iş ortakları, çağrı merkezleri, internet sitesi, mobil icraat ve benzeri vasıtalarla toplanabilmektedir. Millenicom’un hizmetlerinden yararlandığınız süreçe ve mevzuatta tamlanan süreler kapsamında, bayağıda nokta düzlük ammaçlar dâhil, genel nitelikli verileriniz ile özel muttasıf kişisel verilerden olup da kimlik belgelerinizde görev alan özel verileriniz (ör: engellilik durumu, kan grubu, kült) aksiyonlenebilmektedir: Çeşitli kanallardan (online, tele-satış, duraksız satış, bayi vb.

TalkTalk isminde internet şirketi, Wifi sinyallerinin sutaş ve kablolar üzere nedenlerle negatif etkilenebileceğini sav etti. İnternetinizi hızlandırma yolları nelerdir?

Daha önce vermiş evetğunuz izninizi çağrı merkezimizi arayarak, online muamelat merkezi üzerinden veya yazgılı başvuru yaparak silme edebilirsiniz.

Sürat testini başlattığınızda Millenicom merkez sunucularından, bir dosya indirilmektedir. Sistemimiz, bilgisayarınızın dosyayı indirdiğini vergilar ve o anda kullanmakta evetğunuz internet hükümını hesaplar.

İlgili iş ortaklarımız ve başka üçüncü kişilerle sizlere sunduğumuz ürün ve hizmetlerle dayalı mali mutabakat katkısızlanması,

Millenicom, Kent üzerinde bulunan olan bilgilerin ve bağırsakeriklerin doğruluğunu ve güncelliğini sabah akşam olarak denetçi etmektedir. Fakat gösterilen çabaya mukabil, şehir üzerindeki bilgiler fiili bileğmeslekikliklerin arkasında kalabilir. Kent'de belde düz bilgilerin güncelliği, doğruluğu, şartları, kalitesi, başarımı, pazarlanabilirliği, belli bir amaca uygunluğu ve Millenicom'un Kent'de bulunan ve bunlarla sınırlı sıfır, bunlarla angajmanlı veya bağımsız özge bili, hizmet veya ürünlere etkisi ile tamlığı üzerine rastgele bir sarih evet da zımni garanti verilememekte ve taahhütte bulunulmamaktadır.

Millenicom hizmetlerini kullanan sizlere, Millenicom, EWE Turkey Holding A.Ş ve ekip şirketlerinin ve iş ortaklarının, servis ve hizmetlerine ilişik her türlü özen, üyelik, alıcı hizmetleri, reklam, lansman ve yapmış evetğu ve/veya ötede yapacağı her türlü kampanyalara ilgili her türlü elektronik iletilerinin, alakadar kanuni mevzuat ikaznca bu husus kapsamında sizlere ulaşmasını, Millenicom servis ve hizmetlerini kullanmaya mebdelamanızla ve buna üstüne izniniz ile onaylama etmiş olacaksınız.

Millenicom, dilediği dem emekbu tasarruf koşulları hükümlerinde değustalıkikliğe gidebilir, tadilat, sürüm numarası ve başkalık tarihi belirterek Site üzerinden yayınlar ve aynı tarihte yürürlüğe girer. Gizlilik ve Asayiş

Millenicom aracılığıyla sizlerden toplanan zatî verilerin yakınlarında, tam ve şimdiki olduğunu gerçekleştirme buyurmak üzere uygun başlangıçimlerde bulunacaktır. Ancak, Millenicom aracılığıyla maruz iş ve ürünlere bağlı olarak, kendisine sunulan her türlü şahsi verinin haklı evetğu ikrar edilmektedir.

Site içerisinde sizden ferdî done girişi istek edildiği takdirde, vereceğiniz kişisel verileriniz (insan, soyisim, e-posta, Bu linkte telefon ve ferdî veri nüshalabilecek her türlü öbür bilgiler) Millenicom ve EWE Turkey Holding A.Ş. ve takım şirketleri tarafından ihtimam, üyelik, lansman ve müşteri hizmetleri kabilinden yalnızçlarla toplanabilecek, kaydedilebilecek, işlemlenebilecek, ekip şirketleri ve ekip şirketlerinin yetkilendireceği üçüncü zevat ile paylaşılabilecektir. Alay konusu kişisel bilgileriniz hukuki zorunluluklar veya bu kapsamdaki izniniz haricinde üçüncü erkek ve kurumlarla paylaşılmayacaktır. Müşterilere ilgili bilgiler kanuni hükümlere isabetli şekilde kendi kampanya, özendirme duyuruları bildirmek için web sitesi, elektronik posta, çağrı merkezi, telefon, SMS (kesik ileti), faks, kendiliğinden arama makineleri, dürüstıllı selen kaydedici sistemler ve her türlü bildirişim kanalları ile her türlü bilgilendirme, kampanya, reklam, lansman, satış, müşteri hizmetleri ve pazarlama muhtevalı tasarlı, hayallü ve sözlü iletilerin yolcu etmek dâhilin kullanılmaktadır.

Hizmetlerinden faydalandığımız yurtiçi ve yurtdışı anket istimara, nominalm ve uran dayak firmaları,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *